Astronomsko društvo "Leo Brenner"

Astronomical Society - Società astronomica - Astronomische Gesellschaft "Leo Brenner"

Naši članovi dobitnici Povelja HZTK

U nedjelju 08. siječnja 2017. godine u dvorani crkve sv. Nikole u Malom Lošinju održana je Svečanost podjele Povelja Hrvatske zajednice tehničke kulture pojedincima zaslužnim za razvoj tehničke kulture na području otoka Lošinja povodom 70. obljetnice tehničke kulture u Republici Hrvatskoj.

Treba istaknuti da su povelje dobila čak tri člana Astronomskog društva “Leo Brenner”, naš počasni predsjednik Valter Martinolić, predsjednik društva Dorian Božičević i naš počasni član vlč. Matej Polonijo. Osim članova našeg društva, povelje su dobili članovi Foto kluba Lošinj Nadir Mavrović i Mladen Matunci.

vlč. Matej Polonijo – Valter Martinolić – Mladen Matunci – Dorian Božičević

 

Astronomsko društvo "Leo Brenner" © 2014 Frontier Theme